Etre Belle BTB

ETRE BELLE zajmuje się od przeszło 40 lat dbaniem o piękno kobiet w ponad 60 krajach świata w tym od 15 lat na rynku polskim.

Naszym celem jest tworzenie skutecznych i przyjaznym skórze produktów kosmetycznych opartych na naturalnych składnikach, przy zachowaniu dbałości o estetykę opakowania oraz utrzymaniem atrakcyjnej ceny. Konsekwentnie urzeczywistniamy swoją filozofie, dotyczącą stosowania naturalnych substancji pochodzenia roślinnego i bazowaniu na ich niezwykłych właściwościach kosmetycznych. Wysoka jakość jest rezultatem długoletnich badań i wymiany doświadczeń z najbardziej renomowanymi laboratoriami kosmetycznymi w Europie i Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnościami i potrafimy sprostać wymaganiom naszych klientów.

ETRE BELLE może poszczycić się produktami cieszącymi się uznaniem i zainteresowaniem zarówno wśród fachowców z dziedziny kosmetyki jak i samych konsumentów. Nasze linie kosmetyczne spełniają różnorodne potrzeby pielęgnacyjne każdego typu cery od problemów skóry suchej, wrażliwej, poprzez zanieczyszczoną, problematyczną, aż do problemów cer dojrzałych, wymagających ochrony i odnowy.

Produkty ETRE BELLE spełniają wszelkie normy i międzynarodowe wymagania związane z produkcją artykułów kosmetycznych, oraz nie są testowane na zwierzętach. Posiadamy certyfikaty NATURE i COSMOS, co oznacza najwyższą jakość i zrównoważony rozwój. Zaufało nam wielu specjalistów (kosmetologów oraz kosmetyczek) jak i konsumentów.

Zapraszamy i Ciebie do zapoznania się z naszymi produktami. Zobacz, że warto.

3124-05 ALOE VERA 3-STEP FACE CARE  Maska regenerująca 3 w 1 / 5szt

3124-05 ALOE VERA 3-STEP FACE CARE Maska regenerująca 3 w 1...

  Etap 1: ALOE VERA REGENERATION MASK Hydromaska bogata w przeciwutleniacze, składniki regenerujące i nawilżające Etap 2: 3101 EYE CONTOUR...
165,00 zł