» Regulamin konkursu na Facebooku

Regulamin konkursu na Facebooku

§. REGULAMIN
1. Organizatorem i sponsorem nagrody w konkursie jest firma Adriana Cosmetics A. Korcz Spółka Jawna z siedzibą w Częstochowie ul. Ludowa 105 NIP 5732848614, wyłączny dystrybutor marki Etre Belle w Polsce.
2. Konkurs organizowany jest na oficjalnym profilu Facebook - Etre Belle Polska.
3. Konkurs rozpoczyna się 06.07.2017 r. i trwa do 21.070.2017 r. do godziny 24:00. Wyniki zostaną ogłoszone nie później niż 7 dni od daty zakończenia zabawy.
4. W konkursie mogą wziąć udział osoby mające ukończone 18 lat, zamieszkujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, posiadające konto na Facebooku z prawdziwymi danymi osobowymi, posiadające komputer lub inne urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu. Z konkursu wyłączone są osoby z najbliższej rodziny Organizatora.
5. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i bezpłatne. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w czasie trwania zabawy.
6. Zadanie konkursowe: 
a) W komentarzu pod postem konkursowym napisz krótko: „Dlaczego nagroda ma trafić właśnie do Ciebie”. Odpowiedź, będąca w oczach Organizatora najbardziej kreatywną, zwycięży.
 Zadania dodatkowe – nieobowiązkowe:
b) Będzie nam miło jak będziesz naszym fanem na profilu – polubisz profil Etre Belle Polska,
c) Będzie nam miło jeśli udostępnisz publicznie grafikę konkursową,
d) W komentarzu zaprosisz do zabawy (przez oznaczenie) swoich znajomych.
7. Nagrodą główną w konkursie jest Zestaw hialuronowych kosmetyków - HYALURONIC CLEANSING SET nr ref. 3814 (produkt dostępny https://etrebelle.pl/szczoteczka-do-oczyszczania-twarzy-hyaluronowe-kosmetyki-p-562.html).
8. Organizator zastrzega sobie prawo do dołączenia nagród dodatkowych, o ile w konkursie udział weźmie większa niż oczekiwana liczba osób.
9. Uczestnik, który zwycięży, w celu otrzymania nagrody powinien skontaktować się z Organizatorem poprzez wiadomość prywatną na profilu Facebook oraz podać dane do wysyłki. Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną u Organizatora.”
10. Nagrody będą dostarczone (wysłane) przez organizatora w ciągu 7 dni od nawiązania kontaktu przez zwycięzcę.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, w wyjątkowych okolicznościach, w trakcie trwania konkursu, o czym niezwłocznie poinformuje wszystkich uczestników.
12. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.”
 
Przejdź do strony głównej
NOWOŚCI - PROMOCJE - NAGRODY - Nie przegap
Newsletter