Etre Belle BTC DETAL

ETRE BELLE zajmuje się od przeszło 40 lat dbaniem o piękno kobiet w ponad 60 krajach świata w tym od 15 lat na rynku polskim.

Naszym celem jest tworzenie skutecznych i przyjaznym skórze produktów kosmetycznych opartych na naturalnych składnikach, przy zachowaniu dbałości o estetykę opakowania oraz utrzymaniem atrakcyjnej ceny. Konsekwentnie urzeczywistniamy swoją filozofie, dotyczącą stosowania naturalnych substancji pochodzenia roślinnego i bazowaniu na ich niezwykłych właściwościach kosmetycznych. Wysoka jakość jest rezultatem długoletnich badań i wymiany doświadczeń z najbardziej renomowanymi laboratoriami kosmetycznymi w Europie i Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnościami i potrafimy sprostać wymaganiom naszych klientów.

ETRE BELLE może poszczycić się produktami cieszącymi się uznaniem i zainteresowaniem zarówno wśród fachowców z dziedziny kosmetyki jak i samych konsumentów. Nasze linie kosmetyczne spełniają różnorodne potrzeby pielęgnacyjne każdego typu cery od problemów skóry suchej, wrażliwej, poprzez zanieczyszczoną, problematyczną, aż do problemów cer dojrzałych, wymagających ochrony i odnowy.